Umění ve městě, z.s.

Umění ve městě, z.s.

Architektura / interiérový design / design nábytku / průmyslový a produktový design , Grafický design / Výtvarná umění , Kulturní dědictví , Řemesla , Webdesign

Kulturní a kreativní centrum Rabenštejnská 2020 soustřeďuje výtvarníky, řemeslníky a umělce, kteří v prostoru historické památky organizují galerii, design shop a ateliéry. Skrze veřejný prostor uvnitř a v přilehlých prostorech havraního náměstíčka a Panské ulice naplňují ideu otevřeného kreativního inkubátoru, kam mohou přijít mladí tvůrci, kteří potřebují zázemí a produkční pomoc a zároveň zkušení lektoři, výtvarníci a umělci, kteří mají odborné dovednosti.

Kulturní a kreativní centrum Rabenštejnská 2020, které provozuje spolek Umění ve městě z.s. nabízí pro podnikatele a firmy vlastní výrobu propagačních předmětů na vysoké estetické úrovni formou workshopu tak, aby se sami podnikatelé zapojili do tvůrčího procesu tvoření. Dále centrum nabízí workshopy Interpersonal day, které skrze výtvarné a rukodělné práce zlepšují firemní vztahy. Rabenštejnská 2020 sdružuje rovněž grafiky, designéry a architekty, ti mohou pomoci s firemním prostředím a reklamními trendy.

Kontakt

Adresa: Doubravická 1867/1a, 370 08 České Budějovice
IČO: 07578911

Ukázky prací

Přírodovědecká fakulta JU - výtvarné zpracování výstupů konference

Realizováno: 2020

Master Builders Solutions - workshop o propojení umění a 3D tisku a stavebnictví

Realizováno: 2020

Stavební spořitelna Buřinka, workshop a tisková konference na téma 3D tisku

Odkaz na referenci
Realizováno: 2020

Názory klientů

Žádné názory klientů

Tento kreativec zatím nemá přiřazené žádné názory klientů