Fox art s.r.o.

Fox art s.r.o.

kurzy, workshopy, propagační videa a fotografie

Film / video / televize / hudba / zvuk , Fotografie

Obrazová firma Fox Art vytváří propagační fotografie a kreativní videa pro podnikatele, firmy a vzdělávací instituce. Významnou činností Fox Art je pořádání kurzů a workshopů se specializací na fotografii, video a práci v mediálním prostředí. Předností Fox Art jsou zkušení lektoři, kteří dostávají pozitivní zpětnou vazbu od účastníků kurzů fotografie, videa a práce v mediálním prostředí. Fox Art má více než 12letou praxi ve vedení kurzů a workshopů na zvýšení propagačních a kreativních dovedností v obrazových médiích. Kurzy jsou rozděleny podle velikosti podnikatelské činnosti, soustřeďují se na fotografie na sociální sítě, portfolio svých výrobků, marketinkové postupy pro práci s fotografiemi a videem. Zároveň obrazová firma Fox Art přímo nabízí vytvoření propagačních fotografií a videí pro podnikatele a firmy v Jihočeském kraji s přesahem do mediálního prostředí.

Kontakt

Adresa: Panská 4, 370 01 České Budějovice
IČO: 06473377

Ukázky prací

Jihočeská univerzita, FROV, propagační videa

Miroslav Boček, FROV JU: "S firmou Fox Art pracujeme na propagačních videích naší... Zobrazit více

Miroslav Boček, FROV JU: "S firmou Fox Art pracujeme na propagačních videích naší fakulty a snažíme se kreativněji ztvárnit vědecká témata. Myslím, že je to dobrá cesta..."

Realizováno: 2020

Attavena o.p.s., kurzy propagační fotografie a online marketigu

Petra Mladá, Attavena o.p.s. - "S lektory Fox Art spolupracujeme dlouhodobě, připravují... Zobrazit více

Petra Mladá, Attavena o.p.s. - "S lektory Fox Art spolupracujeme dlouhodobě, připravují pro nás kurzy fotografie a videa. Klienti jsou spokojení a mnozí z nich  praktické dovednosti z kurzů zhodnotí v prezentaci svého podnikání. A to je náš společný cíl."

Realizováno: 2020

Umění ve městě z. s., obrazový obsah sochařského festivalu

Alena Doležalová. UVM: "S Davidem Veisem a firmou Fox Art vytváříme obrazový vizuál... Zobrazit více

Alena Doležalová. UVM: "S Davidem Veisem a firmou Fox Art vytváříme obrazový vizuál festivalu Umění ve městě již mnoho let. Jsme na sebe již napojení a myslím, že je vidět, že nás práce baví.."

Realizováno: 2020

Názory klientů

Žádné názory klientů

Tento kreativec zatím nemá přiřazené žádné názory klientů